Seminar Samen slimmer ontwikkelen, Samen slimmer bouwen

Datum: 30-9-2022
Starttijd: 9:30:00
Eindtijd: 16:00:00
Locatie: Raadszaal Almere met aansluitend een bezoek aan de Floriade
Kosten: € 75,- inclusief lunch, ticket en transfer naar de Floriade

Deze bijeenkomst is Geannuleerd

Wij hebben in samenwerking met de Gemeente Almere en de werkgroep Samen slimmer ontwikkelen een mooi programma voor u georganiseerd op 30 september aanstaande.

Helaas is het aantal aanmeldingen zo laag, dat wij vandaag hebben moeten besluiten de bijeenkomst te annuleren. Wij vinden dit erg jammer aangezien het onderwerp enorm actueel is. Daarom willen wij ergens volgend jaar de bijeenkomst  alsnog organiseren. U ontvangt daarover dan t.z.t. nadere informatie.

Vooralsnog bedankt voor uw belangstelling in deze bijeenkomst, en wellicht tot volgend jaar als wij het opnieuw zullen organiseren.

Programma: Plenair inhoudelijk programma van 10:00 uur tot 12:45 uur met aansluitend een bezoek aan de Floriade

Dagvoorzitter: Margreet Schotman

VTH van de gemeente Almere, de Werkgroep Samen slimmer ontwikkelen en de VBWTN organiseren het Seminar 'Samen Slimmer Ontwikkelen / Samen Slimmer bouwen. Maar hoe dan'? 

Tijdens dit seminar gaan we deze uitdaging vanuit de praktijk benaderen.
Sneller, efficiënter en effectiever werken aan de bouwopgave zijn hierbinnen onderwerpen waarover wordt gesproken. Met praktijkvoorbeelden, lessons learned, maar ook vooral om samen een weg te vinden naar een kortere en beter voorspelbare doorlooptijd bij grotere bouwopgaven.

9:30 uur- 10:00 uur

Ontvangst / inloop

10:00 uur - 10:20 uur

Opening waarbij wordt ingegaan op de totstandkoming van de inrichting en bouwwerken van en op de Floriade (Martijn Rengelink & Hans Bakker)

10:20 uur - 10:40 uur

Anke Sieverink vanuit Woningbouwbeleid van het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties over de bouwopgave en kansen Omgevingswet vanuit het programma bouwopgave bij het . 

10:40 uur-11:00 uur

De uitdagingen voor de markt en gemeenten in de opgave en het slimmer, sneller, efficiënter en effectiever kunnen werken aan de bouwopgave vanui de werkgroep Samen slimmer ontwikkelen.

11:00 uur - 11:20 uur

Paneldiscussie met stakeholders vanuit de markt en het bevoegd gezag onder leiding van dagvoorzitter Margreet Schotman. Aan de Paneldiscussie zullen deelnemen:
- Helen van Duin, Afdelingsmanager gebiedsontwikkeling gemeente Almere
- Anke Sieverink, Beleidsmedewerker Woningbouwopgave Ministerie BZK
- Gertjan Wessels, Organisatieontwikkelaar van BdB en projectleider werkgroep Samen slimmer ontwikkelen
- Edwin Lastdrager, Strategisch adviseur en vm. clustermanager Omgeving van de gemeente Enschede.
- Coen van Rooijen van Woningbouwers.nl

11:20 uur - 11:40 uur

Pauze

11:40 uur - 11:55 uur

Lessons learned Almere Floriade. Wat ging goed, en wat kon er zeker beter bij de voorbereiding van deze grote internationale expo die onder tijdsdruk moest worden ontwikkeld. Door o.a. Hans Bakker van Floriade BV en Souad Haouli Afdelingsmanager VTH gemeente Almere.

11:55 uur - 12:45 uur

Hoe sneller te ontwikkelen onder de Omgevingswet met enkele praktijkcasussen van uitgevoerde projecten door het land.

12:45 uur

Lunch to go en vertrek richting Expo Floriade 
U bepaalt als deelnemer zelf hoe lang u de Floriade bezoekt, en u kunt ook met de mensen die betrokken zijn bij de ontwikkeling van de Floriade meelopen.

Als er geen lidmaatschap is bij VBWTN dan graag alleen de werkgever invullen.in het vakje Lidmaatschap werkgever

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.