Regiodag 2018 "In uw omgeving op de hoogte van alle ontwikkelingen" in Den Haag

Datum: 25-4-2018
Starttijd: 10:00:00
Eindtijd: 15:00:00
Locatie: Den Haag (Stadhuis Den Haag, Spui 70)
Kosten: Leden € 75,00 en niet leden € 150,00

Ook dit jaar organiseert met de slogan "In uw omgeving op de hoogte van alle ontwikkelingen" de Vereniging Bouw- en Woningtoezicht Nederland op vijf locaties verspreid in het land, een interessante, leerzame maar vooral zeer nuttige regiodag. Op deze regiodagen wordt u samen met andere collega's uit de regio bijgepraat over alle ontwikkelingen binnen het Bouw- en Woningtoezicht.

Om in één dag op de hoogte te worden gebracht van alle ontwikkelingen op ons vakgebied mag u deze regiobijeenkomsten niet missen. Wij hebben weer zeer goede sprekers weten vast te leggen die de onderwerpen voor u op een boeiende wijze weten toe te lichten. Daarnaast biedt deze dag u een goede kans om te netwerken met gemeenten uit uw omgeving, en om diverse andere ketenpartners te spreken.

De regiodagen 2018 kennen weer een boeiend programma, waarbij gelet op de evaluaties de eindtijd van de dag nu om 15:00 uur is gezet zodat iedereen voor de avondspits weer thuis kan zijn.  

Schrijf u snel in voor een VBWTN regiodag bij u in de buurt. Per regiobijeenkomst is het maximaal aantal deelnemers ongeveer 50, waardoor u, als u te lang wacht wellicht niet kunt deelnemen. Inschrijven kan via www.vereniging-bwt.nl of via www.bwtinfo.nl onder de button Regiodagen 2018.

Waar en Wanneer:

  • woensdag 28 maart in Deventer (Gemeentehuis Deventer, Grote Kerhof 1)
  • woensdag   4 april in Tilburg (EVE Tilburg. Burgemeester Stekelenburgplein 208)
  • woensdag 11 april in Purmerend (Stadhuis Purmerend, Purmersteenweg 42)
  • woensdag 18 april in Heerenveen (Gemeentehuis Heerenveen, Crackstraat 2)
  • woensdag 25 april in Den Haag (Stadhuis Den Haag, Spui 70)

 

Het voorlopige programma van de regiobijeenkomst treft u onderstaand aan. Bij de bevestiging van de betreffende regiodag van uw keuze wordt een definitief programma meegestuurd incl. adresgegevens en routebeschrijving naar de locatie.

​Programma regiobijeenkomst

09:30 – 10:00 uur

Inloop ontvangst met koffie

10:00 – 10:10 uur

Welkom en opening

10:10 - 10:30 uur Actualiteiten over de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen, het platform Handhaving en de Omgevingswet door Wico Ankersmit.

10:30 - 11:10 uur

MPG De milieuprestatie gebouwen een hele prestatie

11:10 - 11:30 uur

Koffiepauze

11:30 - 12:10 uur

De Landelijke Richtlijn Bouw- en Sloopveiligheid als regel in het Bouwbesluit en straks het BBL

12:10 - 12:30 uur

​Lokaal onderwerp gastgemeente

12:30 – 13:30 uur

Lunchpauze/netwerken

13:30 – 14:15 uur

Omgevingswet. De rol van BWT en VTH in de Omgevingswet.

14:15 - 15.00 uur

Transformeren en herbestemmin. De interactie tussen ruimtelijke en bouwtechnische regels plus actualiteiten Bouwbesluit en 'Van Gas Los'

15:00 uur

Einde regiobijeenkomst met afsluiting en borrel

 

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.