Nationale Staalbouwdag 2019

Datum: 8-10-2019
Locatie: Van Nelle Fabriek in Rotterdam
Kosten: zie website

​Dinsdag 8 oktober 2019 is Nationale Staalbouwdag 2019. Het landelijk kennis- en netwerkevent voor staalminded Nederland vindt voor het eerst plaats in de monumentale Van Nelle Ontwerpfabriek in Rotterdam.

Tijdens de Nationale Staalbouwdag 2019 is de voormalige Tabaksfabriek van Van Nelle 'the place to be' voor netwerken, zaken doen, kennis vergaren en kennis delen. Onderdelen van het event zijn de vakbeurs met ruim 60 bedrijfspresentaties, themasessies, architectenseminar en studentenprogramma met uitreiking StudentenSTAALprijs 2019.

Organisator Bouwen met Staal maakt het programma van de Nationale Staalbouwdag in mei bekend.

Inschrijven

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.