Rekenvoorbeelden op basis van de EC2

Datum: 2-10-2019
Locatie: Gouda

Berekenen en toetsen op de EC2 grondslag
De ontwikkeling in het ontwerpproces staat niet stil. De randvoorwaarden bij de te realiseren ontwerpen moeten bijvoorbeeld worden getoetst met de nieuwe Eurocode. In deze cursus gaat het om de interpretatie, het inzicht en de rekenwijze.
In de cursus worden de constructieonderdelen behandeld, in relatie tot de uitvoerbaarheid (gebaseerd op 'het Rode Boek'). Er worden diverse berekeningen gemaakt en besproken waarbij zowel de ontwerpkant als de technische haalbaarheid aan bod komt.

Programma versie 3
Blok 1

 • Wandligger
 • Voorgespannen Ligger
 • Stabiliteit gebouw
 • Console 
 • Pendelkolom

Blok 2

 • Lijn poer 2 & 4 –paals
 • Blokpoer
 • Strokenvloer
 • Puntvormig ondersteunde vloer

Blok 3 

 • Raamwerk
 • Tunnelwand
 • Bassin

Doelgroep
De cursus is bestemd voor zowel ontwerpers, constructeurs, projectleiders en werkvoorbereiders die in hun werk te maken krijgen met constructies, die op EC2 grondslag berekend en getoetst moeten worden.

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.