Betondag 2019 in Van Nelle Fabriek

Datum: 14-11-2019
Locatie: Van Nelle Fabriek in Rotterdam

Graag informeren wij u als eerste over de nieuwe locatie van de Betondag 2019. Deze wordt op donderdag 14 november aanstaande georganiseerd in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Voorafgaand aan de Betondag vindt op 13 november 2019 het Betonprijsdiner plaats. Twee dagen die volledig in het teken staan van de bijzondere prestaties met beton. 

Ook dit jaar wordt de Betondag op een breed vlak communicatief ondersteund. Met een eigen Betondag-website, doelgroepspecifieke nieuwsbrieven, op sociale media en een digitaal kennisplatform weet u zich rond de Betondag 2019 op alle fronten ondersteund. Met deze aankondiging gaat de communicatie rondom de Betondag 2019 van start. Ook dit jaar ontvangen wij u uiteraard weer graag als exposant. Momenteel werken wij hard aan de invulling van de dag. Binnenkort informeren wij u graag over de inschrijving voor de Betondag. 

Zordra er meer informatie is zullen wij dit op deze pagina plaatsen

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.