KPCV in de Praktijk

Datum: 12-1-2020
Starttijd: 13:00:00
Eindtijd: 16-1-2020 17:30:00
Locatie: Rijksvastgoedbedrijf, Den Haag Rembrandzaal Korte Voorhout 7 2511 CP Den Haag (ministerie van Financiƫn)

Constructieve Veiligheid blijft voortdurend onze aandacht vragen. Recente voorvallen hebben opnieuw laten zien dat we stappen moeten zetten! KPCV levert daarvoor de bouwstenen aan. Recent is de site nog weer uitgebreid met onderwerpen zoals bestaande bouw, risicomanagement en risicodossier, fasedocumenten, etc. En we staan niet stil, er zijn opnieuw taakgroepen geformeerd voor nieuwe aspecten zoals hoe om te gaan met innovaties, hoe kunnen we de interactie tussen onderbouw (fundering) en bovenbouw borgen, hoe gaan we om met circulair bouwen, tijdelijke constructies etc.

Door alle deelnemende partijen in KPCV, inmiddels 29 partijen, wordt het contact met alle partijen in de bouwwereld erg op prijs gesteld. Dat kan alleen leiden tot verdere verbetering van ons gezamenlijke informatiebron: het Kennisportaal Constructieve Veiligheid.

Net als vorig jaar organiseren we lokale bijeenkomsten om te laten zien hoe KPCV in de praktijk gebruikt kan worden. Deelname is gratis, u bent van harte welkom!

De volgende bijeenkomsten staan gepland:

- 16 januari 2020, Rijksvastgoedbedrijf Den Haag

- 21 januari RHKDHV Eindhoven

- 6 februari Arcadis Assen

- 11 februari RHKDHV Amersfoort

U kunt zich inschrijven op de site van Bouwen met Staal. Via deze link: www.bouwenmetstaal.nl

Wees er snel bij met inschrijven, het aantal plaatsen is beperkt.

Voor meer informatie kunt contact opnemen via info@kpcv.nl of rechtstreeks met Dick Stoelhorst via dick@stoelhorst.eu

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.