Webinar rondom de herziening van de Eurocodes

Datum: 26-11-2020
Starttijd: 14:00:00
Eindtijd: 14:45:00
Locatie: Online
Kosten: gratis

NEN organiseert op 26 november een gratis webinar over het nieuwe tijdperk van de Eurocodes. Tijdens het webinar van 45 min. geeft NEN consultant Mark Lurvink u inzicht in het wijzigingsproces, de belangrijkste aanpassingen op hoofdlijnen en de planning van dit omvangrijke project. Zo bent u op hoofdlijnen bijgepraat over de normalisatie-ontwikkelingen op het gebied van de belangrijkste normen voor constructieve veiligheid.

Een onmisbaar webinar voor iedereen die werkt aan constructieve veiligheid.
Programma

  • Aanleiding herzieningsproces Eurocodes
  • Schets hoe het herzieningsproces verloopt en de rol van Europa, CEN en NEN
  • De planning op hoofdlijnen
  • De belangrijkste veranderingen op hoofdlijnen
     
Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.