Schadeonderzoek en onderhoud van staal

Datum: 1-12-2022
Starttijd: 12:00:00
Eindtijd: 16:30:00
Locatie: Marconiweg 2, Vianen
Kosten: Gratis

Metalen zoals laag- en ongelegeerd staal, roestvast staal en non-ferro worden veel toegepast in de industrie, bouw en infrastructuur. Metalen onderdelen kunnen door allerlei oorzaken schade vertonen waardoor functieverlies optreedt, apparatuur plotseling stilvalt en gevaarlijke situaties ontstaan die hoge kosten met zich meebrengen. Door metallografisch schadeonderzoek kan de oorzaak van het falen worden bepaald. Op basis van de bevindingen van het schadeonderzoek wordt een advies opgesteld om de nodige correctieve maatregelen te kunnen nemen en hiermee falen in de toekomst te voorkomen. Van schade naar preventie is wat bereikt kan worden met de juiste wijze van onderzoek en advisering.

In deze kennissessie belichten de schadeonderzoekers van Nebest aan de hand van enkele aansprekende praktijkvoorbeelden de mogelijkheden van schadeonderzoek. We geven je inzicht in technische en organisatorische aspecten van het schadeonderzoek en welke lessen getrokken kunnen worden uit de resultaten. Tot slot wordt er ingegaan op enkele veelvoorkomende hersteltechnieken.

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.