COBc-dag 2011

 

Op 10 november 2011 heeft de landelijke COBc-dag plaats gevonden in het Stopra gebouw in Amsterdam. De dag bestond uit inleidingen over verschillende actuele onderwerpen zoals Regionale uitvoerings diensten, certificering, vergunningsvrij bouwen en Bim.
 
Naast de workshop was er een parallel programma over de verschillende technische onderwerpen.
De resultaten van de workshops zijn verwoord in een toekomstkaart voor bouwtoezicht die aan het einde van de dag aan zijn geboden dhr. Van Egmond als vertegenwoordiger van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties Directoraat Wonen, Wijken en Intergratie.
 
De presentaties kunt u nog eens rustig nalezen en downloaden via onderstaande link: .

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.