Een terugblik op het COBc congres

Afgelopen donderdag, 1 november, heeft het jaarlijkse COBc congres weer plaatsgevonden, zoals afgelopen jaren weer met een zinvol programma. Voor de deelnemers die alles nog een keer willen doorlezen of aan hun collega’s willen laten lezen, staan de presentaties live op onze site.

Tijdens het congres is de nieuwe versie COBc Richtlijn "Constructieve Toetsingscriteria Evenementenvergunning" versie november 2018 gepubliceerd. Verder is het COBc Toetsingshulpmiddel "Staalvezelbeton voor funderingsconstructies", versie oktober 2018, tijdens het congres nader toegelicht aan de deelnemers.

Voor iedereen die er niet bij was, deze documenten staan vanaf nu live op onze site. Ook is er een fotoalbum gemaakt

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.