Kennisportaal Constructieve Veiligheid gelanceerd

Veilig werken in de bouw is de verantwoordelijkheid van alle partners in de keten. Woensdag 27 juni werd bij Movares officieel het kennisportaal constructieve veiligheid www.kpcv.nl gelanceerd door Bart Dunsbergen van het ministerie van BZK en Margreet Schotman voorzitter van VBTN. Het portaal is een initiatief van een groot aantal partners in de branche waaronder BAM, Rijksvastgoedbedrijf, ProRail, Royal Haskoning, Movares, Schiphol, branchevereniging TIS, IV groep en Rijkswaterstaat. Op deze centrale plek is nu alle kennis en informatie over constructieve veiligheid voor iedereen toegankelijk!

Bijgaand filmpje geeft inzicht hoe je weg te vinden op deze site.
Heeft u opmerkingen, aanvullingen, etc. schroomt u dan niet om contact op te nemen, de site wordt daar alleen maar beter van.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.