SAVE THE DATE: RTG’s breedplaatvloeren in mei

Eind april worden de nieuwe rekenregels verwacht voor de beoordeling van bestaande gebouwen met breedplaatvloeren. Om de gevolgen van deze nieuwe rekenregels met constructeurs, toetsende instanties, opdrachtgevers en bouwers te bespreken, organiseren we in mei een 4-tal rondetafelgesprekken op verschillende data en locaties. Hou de data vast vrij of schrijf direct in!

De gesprekken zullen plaatsvinden op en bij;

  • Woensdag 8 mei bij Pieters Bouwtechniek te Amsterdam
  • Donderdag 16 mei bij Dantuma-Wegkamp te Meppel
  • Maandag 27 mei bij VeriCon te Veldhoven
  • Dinsdag 28 mei bij IMd te Rotterdam

Voorlopig programma

De Ronde Tafelgesprekken worden voorbereid door de Technische Werkgroep Breedplaatvloeren van VNconstructeurs. In deze werkgroep zijn constructeurs vanuit opdrachtgevers, bouwbedrijven, producenten en gemeenten vertegenwoordigd.

17.00 uur   Inloop
17.30 uur   Start RTG
20.30 uur  Einde

Sprekers worden nader bekend gemaakt.
Inclusief een broodmaaltijd en een afsluiting met borrel.

Deelname en aanmelding
Deelname is gratis, maar bij no-show zonder afmelding of wegens verhindering aanmelding van een vervanger uit uw organisatie uiterlijk 1 week van tevoren, wordt € 25,- excl. BTW  in rekening gebracht.

Deelname levert 1 KE/PE punt voor het Constructeursregister

Praat ook mee en schrijf u hier alvast in voor één van de 4 RTG’s!
(via de link komt u automatisch op de pagina van het eerste RTG op 8 mei in Amsterdam. U kunt in het formulier daaronder zelf kiezen welke datum en locatie u wilt bijwonen.)

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.