Het Kennisportaal Constructieve veiligheid vernieuwt!

De afgelopen maanden is hard gewerkt aan de update van KPCV.

De site is uitgebreid met nieuwe aspecten zoals:

  • Bestaande Bouw en Initiatieffase Bestaande bouw
  • Risicomanagement en risicodossier
  • Verantwoordelijkheid Constructieve Veiligheid in verschillende contracten
  • Fasedocumenten

 

Daarnaast is het draagvlak verder vergroot, we hebben 4 nieuwe partners mogen verwelkomen:

  • MOS Grondmechanica,
  • Lievense Ingenieurs en adviseurs,
  • DURAVermeer
  • Mobilis

De komende maanden staan in het teken van vernieuwingen op het gebied van interactie met Geotechniek, de implicaties van Innovaties en het overschrijden van Systeemgrenzen en de invulling van de individuele verantwoordelijkheid/lesmodule.

Klik hier voor directe toegang tot het kennisportaal

Geïnteresseerd? Neem contact op met info@kpcv.nl

Op het Jaarcongres van de VBWTN op 10 oktober in de “Heerlijckheijd van Ermelo” in Ermelo zal door Dick Stoelhorst van het Kennisportaat Constructieve Veiligheid ook een workshop worden verzorgd over het Kennisportaal Constructieve Veiligheid. Schrijf u nu in!!

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.