IABSE Connect

Op donderdag 29 april vind het IABSE-connect seminar plaats met al thema: Parametrische techniek versus ervaring. Wint de gezel het met zijn digitale gereedschapskist het van de meester?

Het seminar staat in het teken van de digitalisering van het constructeursvak. Twee teams nemen het tegen elkaar op bij een ontwerpopdracht: een fiets- voetgangersbrug. Team 1 bestaat uit jonge constructeurs die de ontwerpopdracht te lijf gaan met hun digitale gereedschapskist vol met parametrische technieken. Team 2 bestaat uit ervaren rotten die met hun grote kennis en ervaring de handschoen opnemen. De teams krijgen allebei 3,5 uur de tijd om zo “optimaal” mogelijk ontwerp te maken. Een deskundige jury zal de ontwerpen beoordelen op verschillende aspecten. In het seminar krijgen de teams de kans zich te presenteren en zullen we met een panel de discussie aangaan wat dit voor ons vak betekent. Een seminar dat u niet mag missen.

Deelname levert 1 KE/PE op. 

Klik hier voor info en aanmelding.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.