De inschrijving voor het COBc congres 2021 is geopend.

Na een jaar zonder fysiek congres nodigen wij u weer van harte uit voor het COBc congres in het Groninger Forum georganiseerd door de constructeurs van de stad Groningen. Uiteraard nog onder voorbehoud en rekening houdend met de laatste ontwikkelingen rond de coronamaatregelen. Volgens de huidige maatregelen is deelname aan het congres met gezondheidsverklaring via de corona-app, dan wel een coronatoegangsbewijs mogelijk. Wij hebben weer een vol en interessant programma samengesteld en wij hopen u te mogen begroeten. In tegenstelling tot voorgaande jaren, zullen wij dit jaar de inschrijving 14 dagen voor aanvang moeten sluiten. Dus wees er op tijd bij

Programma en inschrijving

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.