Aanbiedingsbrief antwoorden Kamervragen over wijziging Besluit bouwwerken leefomgeving

Minister De Jonge (Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening) stuurt de Tweede Kamer de antwoorden op vragen over het ontwerpbesluit tot wijziging van het Besluit bouwwerken leefomgeving in verband met de periodieke beoordeling van de constructieve veiligheid van gebouwen, de aanscherping van de schileisen van tijdelijke woningen en enkele andere onderwerpen.

 PDF | 54kB Aanbiedingsbrief antwoorden Kamervragen over wijziging Besluit bouwwerken leefomgeving

  PDF | 89 kBAntwoorden op Kamervragen over wijziging Besluit bouwwerken leefomgeving

  PDF | 91 kBBeslisnota bij antwoorden Kamervragen over wijziging Besluit bouwwerken leefomgeving

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.