Nieuws van de Taakgroep 'Implementatie Constructieve Veiligheid'

De KPCV Partnerraad heeft het voorstel van de Taakgroep ‘Implementatie over de regeling van constructieve veiligheid in uiteenlopende contractvormen’ goedgekeurd en tegelijk aangemerkt als wellicht wel het belangrijkste document van KPCV.

De Taakgroep bestaande uit Wouter van der Bas (SWINN), Dick Bezemer (Gemeente Rotterdam en COBc), Peter de Boer (Antea Group), Jurgen Hielema (Rijksvastgoedbedrijf), Jos Hoonhout (VeriCon Ingenieurs), Hilbert-Jan Kuijer (ABT), Remco Mast (Van Hattum en Blankevoort Infra), Bas van Ooijen (WSP), Rudi Roijakkers (ABT), Henk Verhoeven (Ingenieursbureau Verhoeven en Leenders) en Paul Wolters (Gemeente Rotterdam en COBc) en ondersteund door Dik Spekkink als contentmanager van KPCV heeft een gedegen document opgesteld.

Zij verdienen daarvoor veel waardering. Hoe een en ander op KPCV is verwerkt kunt u lezen in het laatste nieuwsbericht. Doe er uw voordeel mee!

Link naar het laatste nieuwsbericht op de site:

https://kpcv.nl/misschien-wel-het-belangrijkste-document-van-kpcv/

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.