Verzamelwijziging Omgevingsregeling bouwwerken 2023

Het is een wijziging van de Omgevingsregeling voor gebouwen. Er komt een verplichte periodieke beoordeling voor de constructieve veiligheid van grote publieke gebouwen. Ook komt er een verdere onderzoeksplicht voor gebouwen met breedplaatvloeren. Verder wijzigt het inspectieschema voor brandveiligheidsinstallaties.

Wat verandert er?

  • Er komt een verplichte periodieke beoordeling voor de constructieve veiligheid van grote publieke gebouwen.
  • Er komt een verdere onderzoeksplicht voor gebouwen met breedplaatvloeren.
  • Het inspectieschema voor brandveiligheidsinstallaties wijzigt. 

Relevante documenten:

 PDF | 277 kB  Verzamelwijziging Omgevingsregeling bouwwerken 2023

 PDF | 171 kB IAK

 PDF | 232 kB Sira Lastenonderzoek nieuwe wijzigingen Omgevingsregeling 2023

Reageren op consultatie

Hieronder staan één of meer vragen die horen bij de consultatie. U kunt uw reactie geven in de ruimte onder de vraag. Daarnaast is het mogelijk om een document aan uw reactie toe te voegen, bijvoorbeeld als u achtergrondinformatie wilt bijvoegen. Neem geen persoonsgegevens op in uw reactie of het document dat u toevoegt aan uw reactie.

Direct naar document toevoegen

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.