12e Dag van de BOA, 4 juni 2018

Datum: 4-6-2018
Starttijd: 9:00:00
Eindtijd: 16:40:00
Locatie: de Reehorst te Ede
Kosten: zie website

De Kracht van de BOA

Speciaal voor u als BOA en/of teamleider vindt op maandag 4 juni in de Reehorst te Ede, de 12e Dag van de BOA plaats. In één dag bent u weer op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Kortom, het event waar u inspiratie opdoet en vele netwerkmogelijkheden heeft met vakgenoten vanuit het hele land! 

Interessante sprekers en vele praktijkvoorbeelden 

Peter Oskam, Burgemeester van Capelle aan den IJssel.

Hoe moet volgens hem een toezichts- en handhavingsbeleid er anno 2018 uit zien?

Arnold Vanderlyde, voormalig Europees en olympisch bokskampioen

Een moederskindje met een minderwaardigheidscomplex – dat was ‘kleine Arnoldje’, volgens oud-bokser Vanderlyde zelf. Toch werd hij drievoudig Europees kampioen én drievoudig olympisch medaillewinnaar. Hoe heeft hij dat voor elkaar gebokst? Wat vraagt dat van houding, doorzettingsvermogen, discipline en teamspirit? Laat je inspireren door Arnold!

Praktische workshops over onder meer:

  • Ondermijnende criminaliteit en de rol van de BOA
  • Het opmaken van een goed proces-verbaal
  • Afwegingen om over te gaan tot sanctioneren
  • Handhaving in relatie tot (grote) voertuigen
  • Zwerfafval en bijplaatsingen

Het programma is bekend, bekijk hier het programma
Aanmelden kan al wel; hoe eerder, hoe beter want vol is vol!

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.