Training gedragsverandering voor toezicht en handhaving

Datum: 20-9-2018
Locatie: Utrecht, Dalton
Kosten: € 2.195 (exclusief btw).

Steeds meer toezichthouders en handhavers passen de kennis uit gedragswetenschap toe bij het bepalen van hun aanpak. Het CCV organiseert daarom geregeld de training gedragsverandering (voorheen masterclass nalevingscommunicatie en gedragsbeïnvloeding) voor deze doelgroep.

In het najaar van 2018 wordt de 4-daagse training gehouden op:

  • Donderdag 20 september 
  • Donderdag 4 oktober 
  • Donderdag 30 oktober 
  • Vrijdag 16 november 

Doel van de training

Het doel van de training is medewerkers van handhavings- en toezichtorganisaties een gemeenschappelijk kader te bieden voor gedragsverandering. Daarnaast komt ook de praktische toepassing daarvan voor de handhavings- en toezichtpraktijk aan bod.

Tijdens de training:

  • bouwt u wetenschappelijk onderbouwde basiskennis van gedragsverandering op;
  • past u deze kennis toe in uw eigen toezichtpraktijk (project);
  • wisselt u ervaringen uit;
  • ontwikkelt u gezamenlijk met uw medecursisten interventies voor de door u ingebrachte casus.

Meer informatie 

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.