14e Dag van de BOA

Datum: 27-5-2019
Starttijd: 9:00:00
Eindtijd: 16:41:00
Locatie: De Reehorst, Bennekomseweg 24, 6717 Ede
Kosten: zie website

De Kracht van de BOA

Speciaal voor u als BOA en/of teamleider vindt op maandag 27 mei de 14e Dag van de BOA plaats. In één dag bent u weer op de hoogte van de laatste ontwikkelingen. Kortom, het event waar u inspiratie opdoet en vele netwerkmogelijkheden heeft met vakgenoten vanuit het hele land! 

Interessante sprekers en vele praktijkvoorbeelden 

‘BOA en politie, niet naast elkaar maar met elkaar’

Jaco van Hoorn, Directeur van de stafdirectie Operatiën en portefeuillehouder Korpscheftaken/Boa, Politie Nederland 

Afgelopen november heeft de politie een verkenning gepubliceerd ‘Boa en politie, niet naast elkaar maar met elkaar’. Jaco van Hoorn licht deze verkenning verder toe, vanuit zijn positie als portefeuillehouder Korpscheftaken/Boa. Hij gaat graag het gesprek met u aan over:

• Samenwerking tussen BOA’s en politie

• Uitbreiding van taken van de BOA’s 

• Toekennen van geweldsmiddelen

 

‘Ondermijning en de rol van toezicht en handhaving’

Arjen Gerritsen, Burgemeester van Almelo

Voor Arjen Gerritsen is aandacht voor het herkennen van ondermijningssignalen in de dagelijkse toezicht- en handhavingspraktijk een belangrijk onderdeel van het tegengaan van ondermijning. Wat is de schaal van ondermijnende criminaliteit, wat zijn de signalen en ook hoe om te gaan met het melden ervan? Allemaal vragen die hij met u de revue zal laten passeren en benieuwd is naar wat u in uw praktijk tegenkomt.

Praktische workshops over onder meer:

- Informatiegestuurde handhaving

- Het nieuwe Wetboek van Strafvordering in aantocht

- Ondermijnende criminaliteit en de rol van de BOA

- Privacy regels en de AVG 

Het volledige programma wordt binnenkort bekend gemaakt. 

Aanmelden kan al wel; hoe eerder, hoe beter want vol is vol!

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.