ESI Jaarcongres 2021 "voordenken over veiligheid"

Datum: 2-12-2021
Starttijd: 9:30:00
Eindtijd: 16:30:00
Locatie: Congrescentrum Lumen, Zwolle
Kosten: zie website

Op donderdag 2 december vindt in congrescentrum Lumen in Zwolle het ESI Jaarcongres 2021 plaats. Als altijd staat het congres in het teken van de laatste ontwikkelingen op het gebied van evenementenveiligheid.

Nieuw is dat vanaf dit jaar ook de ontwikkelingen rond bezoekersmanagement en druktebeheersing in binnensteden en op toeristische hotspots onder de aandacht komen. Welke lessen nemen we uit de coronatijd mee voor bezoekersmanagement op drukke plaatsen in 2022?

Thema: voordenken over veiligheid

Drukte kan risico’s opleveren voor de veiligheid en de gezondheid. Dit is door de coronapandemie nog eens extra
bevestigd. Over die veiligheid moet je voordenken. Je niet laten verrassen door de omstandigheden die je had kunnen voorzien.

Voordenken betekent dat je de voorzienbare risico’s beheersbaar maakt en je voorbereidt op kritieke situaties waarbij snel handelen nodig is. Hoe wordt er voorgedacht bij evenementen? Wat is er op dit gebied veranderd in de binnensteden? Denken toeristische hotspots ook al voor over te grote drukte?

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.