Reserveer de datum 4 juni Managementsymposium en ALV

Op 4 juni staat ons managementsymposium met ALV als één van de hoogtepunten van de Vereniging bouw- en Woningtoezicht in de agenda. Dit jaar beloofd ook weer een bijzonder managementsymposium te worden aangezien wij deze organiseren in samenwerking met Provero. Het managementsymposium zal dit jaar plaatsvinden op 4 juni in de Reehorst in Ede en parallel met het Provero congres waarbij het ochtendprogramma door de Vereniging separaat wordt georganiseerd met actuele onderwerpen en uiteraard vanuit het ministerie de laatste stand van zaken rond de Wet kwaliteitsborging voor het bouwen. Ook zal in de ochtend een half uur worden gereserveerd voor de Algemene ledenvergadering waarbij formeel de voorzittershamer van de vereniging wordt overgedragen aan Else Poortvliet. Het middagprogramma van dit symposium bestaat uit diverse workshops waarbij het ontsluiten van gegevens, het inrichten van de digitale componenten van de Omgevingswet en het DSO zeker aan bod komen.

Alle pauzes inclusief de lunch vinden plaats op de bedrijvenmarkt van het Provero congres waar tientallen stands u veel informatie geven over de Omgevingswet, het DSO en diverse andere digitale ondersteuning voor ons vakgebied.

Zet de 4e juni alvast als datum vast in uw agenda, wij komen snel met meer nieuws

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.