Bijzondere Constructies met EC2

Als je moet of wilt ontwerpen buiten de Eurocode om, heb je meer inzicht nodig dan in je vooropleiding is behandeld. In deze cursus leer je hoe het krachtenspel van bijzondere constructies werkt. We bespreken de haalbaarheid van constructies die afwijken van de norm, zodat het ontwerp toch de toets van Bouw- en Woningtoezicht doorstaat. We behandelen deze leerstof met behulp van aansprekende casuïstiek, die door experts uit het veld wordt toegelicht. 
 
Om deel te kunnen nemen heb je minimaal een hbo-diploma nodig. Bovendien ontvang je door deelname 6 KE/PE punten voor het Constructeursregister. 
 
De cursus ’Bijzondere constructies’ start op 8 april. Als je geïnteresseerd bent in deelname, zorg er dan voor dat je tijdig inschrijft, dan is je plaats gegarandeerd

Noot van de redactie "Voor meer cursussen op betongebied, zie de website van de Betonvereniging"

 

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.