De presentaties van de voorjaarsbijeenkomst 2017 staan live

De voorjaarsbijeenkomst van het Platform BWT Grote Gemeenten vond onder zonnige omstandigheden plaats in Eindhoven op 11 mei jl. 

Na een kort welkomstwoord van gastheer Harrie Swinkels opende Vincent Hilhorst (gem. Den Haag) het ochtendprogramma met een presentatie over bouw- & sloopveiligheid, een opmaat voor de presentatie van de ‘groene versie’ van de Landelijke Richtlijn die de VBWTN hierover binnenkort samen met Aboma zal uitbrengen. Vervolgens gingen Angela Smulders (gem. Eindhoven) en Adrie Hofman (Veiligheidsregio Zuidoost Brabant) in de in Eindhoven gehanteerde aanpak van RVS in zwembaden en de brandveiligheid in zorginstellingen.

Lees meer en bekijk de presentaties

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.