Wilt u meedenken over houtrook? Meld u aan!

Voor het ontwikkelen van voorlichting, een stookalert en een meetmethode omtrent particuliere houtstook zoeken wij ambtenaren die mee willen denken over de invulling hiervan.

Naar aanleiding van het advies van het Platform Houtrook en Gezondheid wil het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat samen met onder meer de VNG voor het komende stookseizoen al aan de slag met drie thema’s. Dit gaat om:

  • Voorlichting
  • Stookalert
  • Meetmethode particuliere houtstook

Bijeenkomsten

Op 20 juni 2018 organiseerde het Ministerie van I&W een eerste verkenning met drie bijeenkomsten over de thema’s voorlichting, stookalert en meetmethode. In het najaar zijn vervolgbijeenkomst gepland waar wij graag meer gemeenten bij betrekken.

Aanmelden

Bent u ambtenaar en wilt u meedenken op één van deze drie thema’s? Meld u dan vóór 5 september aan door te mailen naar info@vng.nl.

Let op: alleen ambtenaren kunnen zich aanmelden.

Meer informatie

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.