Naar de inhoud
Terug
Dit evenement heeft plaatsgevonden.

DGMR BINK Kennisweek 2020

Praktische informatie

Datum
9 november 2020
Tijd
vanaf 14:00 uur
Locatie
Online
Kosten
gratis
Organisatie
DGMR BINK

In de week van maandag 9 november t/m 13 november wordt de DGMR BINK Kennisweek georganiseerd. In plaats van de gebruikelijke jaarlijkse DGMR BINK kennisdag worden er in die week dagelijks, tussen 14:00 uur en 16:00 uur, online kennissessies gegeven door adviseurs en specialisten. De interessante sessies voor BWT-ers gaan over Brandveiligheid, Energiezuinigheid (BENG) en Oververhitting (TO juli).

Een kleine opsomming:

  • De nieuwe NEN 6068:2020, Björn Peters, senior adviseur brandveiligheid bij DGMR en voorzitter commissie NEN6068;
  • Brandveiligheid gevels door Rudolf van Mierlo, senior adviseur brandveiligheid bij DGMR;
  • De laatste stand van zaken BENG door Ieke Kuijpers van Gaalen, directeur DGMR Raadgevende Ingenieurs en rapporteur van de NTA 8800;
  • TO juli en de eisen uit de NTA 8800 door Paulien Guijt, specialist duurzame leefomgeving bij DGMR;
  • Werken met de Uniec 3 software, procedures, TO Juli eis, projectdossier, product kwaliteitsverklaringen en afmelden, door Robin van Ravensberg, projectleider team Uniec 3.

Er zijn geen kosten verbonden aan deze sessies, u kunt zich inschrijven via:

https://dgmrsoftware.nl/dgmr-bink-gebruikersdagen/dgmr-bink-kennisweek-2020/programma-kennisweek-2020/

Het programma 

Lid van Vereniging BWT

Als lid profiteer je van kennisdeling, vakinhoudelijke bijeenkomsten en een sterk netwerk binnen het bouw- en woningtoezicht.

Word lid van de vereniging

Nieuwsbrief ontvangen?

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws, nieuwe documenten, agenda-items en ontwikkelingen binnen het vakgebied BWT.