Nieuwjaarsbijeenkomst met als gast prof.mr. Pieter van Vollenhoven

Datum: 21-1-2021
Starttijd: 16:00:00
Eindtijd: 18:00:00
Locatie: Online
Kosten: gratis

Prof.mr. Pieter van Vollenhoven, onvermoeibaar pleitbezorger van goed toezicht is te gast tijdens deze online Vide Nieuwjaarsbijeenkomst. Hij zal een oproep doen voor steviger, onafhankelijker rijksinspecties.

Mr. Jan van den Bos, als voorzitter van de samenwerkende rijksinspecties, geeft vervolgens een reactie, waarna er de mogelijkheid is tot het stellen van vragen door de leden van Vide. Daarnaast zal de Vide Publicatieprijs 2021 worden uitgereikt.

De online Nieuwjaarsbijeenkomst start om 16.00 uur.

U kunt zich via deze link aanmelden.

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.