NIEUWE EUROCODE 1: BELASTINGEN OP CONSTRUCTIES

Datum: 14-9-2023
Starttijd: 13:00:00
Eindtijd: 20:00:00
Locatie: WestCord Hotel Delft
Kosten: € 650,00 excl. btw Prijs is inclusief alle materialen en diner

De belangrijkste wijzigingen van Eurocode 1 (EN 1991)

Voor het aantonen van constructieve veiligheid worden de Eurocodes gehanteerd (NEN-EN 1990 t/m NEN-EN 1999). Op dit moment worden de Eurocodes herzien, wat grote veranderingen met zich meebrengt in de ontwerppraktijk in de bouwsector.

Tijdens deze cursus ben je als eerste op de hoogte van de belangrijkste wijzigingen in de Eurocode 1 en welke impact dit heeft op jouw werkpraktijk. Er is veel ruimte voor discussie over de veranderingen. Tevens zal er een lid van de internationale normcommissie aanwezig zijn om uitleg te geven en in gesprek te gaan met de cursisten.

Over Windbelastingen (deel 1-4) en sneeuwbelastingen (1-3) kunnen de eerste resultaten al gedeeld worden. Van de andere onderdelen brengen wij je op de hoogte van de actuele stand van zaken. Tijdens de cursus krijg je inzage in de concept normen zoals deze nu in bewerking zijn.

Inzicht in wijzigingen en consequenties nieuwe Eurocode 1

Het concept van de nieuwe Eurocode 1 vormt de leidraad bij deze cursus. Je krijgt:

  • inzicht in de wijzigingen ten opzichte van de oude norm;
  • inzicht in de consequenties voor de praktijk;
  • inzicht in de achtergronden van de wijzigingen;
  • ruimte om mee te denken met deze veranderingen.

Doelgroep

Constructeurs, ingenieursbureaus, normschrijvers, bouw en woningtoezicht, risicoanalisten.

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.