Dagelijks bestuur

Wico Ankersmit
Wico Ankersmit

Functie:Directeur
E-mail:wa@vereniging-bwt.nl
Tel:0613154648
Bezoekadres:
Julianalaan 13
8171EA Vaassen

Algemeen aanspreekpunt COBc

ing. D.C.W. Bezemer (Dick)
ing. D.C.W. Bezemer (Dick)

Functie:Voorzitter (Dagelijks bestuur)
E-mail:DCW.Bezemer@Rotterdam.nl
Tel:0620879935
Gemeente Rotterdam
Postbus 6577
3002 AN Rotterdam

ing. A.R. Kerp (Ron)
ing. A.R. Kerp (Ron)

Functie:Secretaris
E-mail:arkerp@ziggo.nl
Tel:0651369346

ing. P.I.M. van Beek (Persijn)
ing. P.I.M. van Beek (Persijn)

Functie:Lid dagelijks bestuur
E-mail:p.vanbeek@noordoostpolder.nl
Tel:0613327802
Gemeente Noordoostpolder
Cluster Vergunningen, toezicht en handhaving
Postbus 155
8300 AD Emmeloord

Ir. A. Jusufagic (Aida )
Ir. A. Jusufagic (Aida )

Functie:Lid dagelijks bestuur
E-mail:a.jusufagic@emmen.nl
Tel:0611123483
Gemeente Emmen
Raadhuisplein 1
7811 AP Emmen

ing. M. Labeur (Marco)
ing. M. Labeur (Marco)

Functie:Lid dagelijks bestuur
E-mail:marco.labeur@denhaag.nl
Tel:0703535023 / 0652546826
teammanager Vergunningen,
afdeling Vergunningen & Toezicht

Gemeente Den Haag
Dienst Stedelijke Ontwikkeling
Postbus 12655
2500 DP Den Haag

Roelie Nienhaus - Risseeuw
Roelie Nienhaus - Risseeuw

Functie:Lid dagelijks bestuur
E-mail:r.nienhaus@eindhoven.nl
Tel:06 54281155 (alleen tijdens werkdagen en -tijden).
Gemeente Eindhoven
Nachtegaallaan 15
5613CM
of Pb 90150
5600 RB Eindhoven

Regio Midden

Regio Midden

Voorzitter: ing. A. Borst (Adri)
Gemeente Utrecht Dienst Stadsontwikkeling
Afd. Bouwbeheer / Bouwk. Unit N/Z
Postbus 8406 3503 RK Utrecht
Tel: +31 (0) 30 286 4585
Fax: +31 (0) 30 286 4111
E-mail: a.borst@utrecht.nl

Secretaris: ing. Persijn van  Beek
Gemeente Noordoostpolder, 8300 AD Emmeloord
Tel: +31(0)6 1332 7802
E-mail: p.vanbeek@noordoostpolder.nl

Regio Noord-Oost

Regio Noord-Oost

Voorzitter: ing. J. van der Meer
Gemeente Súdwest-Fryslân
Postbus 10000 8600 HA Sneek
Tel: +31 (0) 515 489191
E-mail:j.vandermeer@sudwestfryslan.nl

Secretaris: Ir. Aïda Jusufagic
Gemeente Emmen
Tel: 0591-689186
E-mail: a.jusufagic@emmen.nl

 

 


 

 

Regio Noord -West

Regio Noord -West

Voorzitter: Haico Smit
Gemeente Zaandam
Stadhuisplein 100
1506 MZ Zaandam
E-mail:h.smit@zaanstad.nl  
Tel: 075 6816623   

Secretaris: Martine Tervoort
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied (OD NZKG)
Tel: 06-22295449
email:  Martine.Tervoort@odnzkg.nl

 

Regio Zuid-Oost

Regio Zuid-Oost

Voorzitter: ing. F. Raijmakers
Gemeente Eindhoven
Postbus 90150, 5600 RB Eindhoven
Tel: +31 (0) 40 238 6408
E-mail: f.raijmakers@eindhoven.nl

Secretaris: ing. J. Peeters (Jos)
Gemeente Heerlen Postbus 1 6400 AA Heerelen
Tel: +31 (0) 45 5604264
E-mail: j.peeters@heerlen.nl

Regio Zuid-West

Regio Zuid-West

Voorzitter: ing. C (Cynthia) van Beek
Gemeente Leiden, 
Tel: +31 (0) 71 516 5852
E-mail: c.van.Beek@leiden.nl 
 

Secretaris: B. Baas
Gemeente Krimpenerwaard
E-Mail: abaas48@kpnmail.nl

Commissie Geotechniek

Document paalfactoren: via deze link komt u bij de pagina Paalfactoren

Kevin Kleijberg

Regio:Zuid-West
E-mail:kca.kleijberg@schiedam.nl
Gemeente Schiedam

Dirk Bijl

Regio:Zuid-West
E-mail:dirk.bijl@denhaag.nl
Gemeente Den Haag

Richard Bogaarts

Regio:Zuid-Oost
E-mail:gea.bogaarts1@breda.nl
Gemeente Breda

Peter Anemaet

Regio:Zuid-West
E-mail:p.anemaet@vlaardingen.nl
Gemeente Vlaardingen

Anton van Vliet

Regio:Midden
E-mail:anton.van.vliet@utrecht.nl
Gemeente Utrecht

Johan van der Meer

Regio:Noord-Oost
E-mail:j.vandermeer@sudwestfryslan.nl
Gemeente Súdwest-Fryslân

Jaap Vermeulen

Regio:Midden
E-mail:jvermeulen@tiel.nl
Gemeente Tiel

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.