Dagelijks bestuur

ing J.G. van Leeuwen (Joop)
ing J.G. van Leeuwen (Joop)

Functie:Voorzitter
Regio:Dagelijks bestuur
E-mail:jgvleeuwen@almere.nl
Tel:+31 (0) 36 5277460
Dienst Stadswerk Almere
Vergunningen en Handhaving
Postbus 200
1300 AE Almere


ing. A.J. Winkel (Bert)
ing. A.J. Winkel (Bert)

Functie:Lid
Regio:Dagelijks bestuur
E-mail:b.winkel@hengelo.nl
Tel:+31 (0) 74 2459696
Gemeente Hengelo
Sector Brandweer, Veiligheid en Leefomgeving
Postbus 18
7550 AA Hengelo

ing. A.R. Kerp
ing. A.R. Kerp

Functie:Secretaris
Regio:Dagelijks bestuur
E-mail:arkerp@ziggo.nl
Tel:06 - 51 369 346

ing. D.C.W. Bezemer
ing. D.C.W. Bezemer

Functie:Lid
Regio:Dagelijks bestuur
E-mail:DCW.Bezemer@Rotterdam.nl
Tel:+31 (0) 10 4894879
Gemeente Rotterdam
Postbus 6577
3002 AN Rotterdam

ing. M. Labeur

Functie:Lid
Regio:Dagelijks bestuur
E-mail:marco.labeur@denhaag.nl
Tel:070 353 5023 / 06 5254 6826
teammanager Bouwconstructies en Bouwfysica, afdeling Vergunningen & Toezicht

Gemeente Den Haag
Dienst Stedelijke Ontwikkeling
Postbus 12655
2500 DP Den Haag

Regio Midden

Regio Midden

Voorzitter: ing. A. Borst (Adri)
Gemeente Utrecht Dienst Stadsontwikkeling
Afd. Bouwbeheer / Bouwk. Unit N/Z
Postbus 8406 3503 RK Utrecht
Tel: +31 (0) 30 286 4585
Fax: +31 (0) 30 286 4111
E-mail: a.borst@utrecht.nl

Ing. J. Wildeman
Gemeente Lelystad Afdeling Dienstverlening
Postbus 91 8200 AB Lelystad
Tel: +31(0)320 278590
email: j.wildeman@lelystad.nl

Regio Noord-Oost

Regio Noord-Oost

Voorzitter: M. Zorgdrager
Gemeente Hengelo Sector Brandweer, Veiligheid en Leefomgeving Afdeling Handhaving
Postbus 18 7550 AA Hengelo
Tel: +31 (0) 74 2459106
E-mail: m.zorgdrager@hengelo.nl

Secretaris: ing. J. van der Meer
Gemeente Súdwest-Fryslân
Postbus 10000 8600 HA Sneek
Tel: +31 (0) 515 489191
E-mail:j.vandermeer@sudwestfryslan.nl

 

Regio Noord -West

Regio Noord -West

Voorzitter: ing. D.E.A. Bruin-Reynhout (Dimphy)
Gemeente Alkmaar, Unit Vergunning- en Subsidieverlening
Postbus 53, 1800 BC ALKMAAR
Tel: 072-548 8153
E-mail: dreynhout@alkmaar.nl   


Secretaris: ing. P. Witte (Patric)
PMSE Hoofdafdeling: veiligheid, vergunningen en handhaving
Afdeling: omgevingsvergunning
Postbus 511 2003 PB Haarlem
Tel: +31 (0) 23 511 3744
Fax: +31 (0) 23 511 3457
E-mail: p.witte@haarlem.nl

Regio Zuid-Oost

Regio Zuid-Oost

Voorzitter: ing. F. Raijmakers
Gemeente Eindhoven
Postbus 998 5600 AZ Eindhoven
Tel: +31 (0) 40 238 6408
E-mail: f.raijmakers@eindhoven.nl

Secretaris: ing. J. Peeters (Jos)
Gemeente Heerlen Postbus 1 6400 AA Heerelen
Tel: +31 (0) 45 5604264
E-mail: j.peeters@heerlen.nl

Regio Zuid-West

Regio Zuid-West

Voorzitter: ing. D.C.W. Bezemer (Dick)
Gemeente Rotterdam Postbus 6577 3002 AN Rotterdam
Tel: +31 (0) 10 4894879
E-mail: DCW.Bezemer@Rotterdam.nl

Secretaris: ing. M.F. Belfor (Marlon) 
Gemeente Zoetermeer, Afd. Veiligheid, Vergunningen en Handhaving

Tel: 14 079 tst 8322
E-mail: m.f.belfor@zoetermeer.nl

Commissie Geotechniek

Document paalfactoren: via deze link komt u bij de pagina Paalfactoren

Kevin Kleijberg

Regio:Zuid-West
E-mail:kca.kleijberg@schiedam.nl
Tel:010 - 21 91 840
Gemeente Schiedam

Henk van Maaren

Regio:Noord-West
E-mail:henk.van.maaren@odnzkg.nl
Tel:088 - 56 70 200
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied

Dirk Bijl

Regio:Zuid-West
E-mail:dirk.bijl@denhaag.nl
Tel:070 - 35 35 135
Gemeente Den Haag
Dienst Stedelijke Ontwikkeling
Directie BTD, Afdeling Bouwconstructies
Postbus 61185
2506 AD Den Haag

Richard Bogaarts

Regio:Zuid-Oost
E-mail:gea.bogaarts1@breda.nl
Tel:076 - 52 94 035
Gemeente Breda
Adviseur constructies
Postbus 90156
4800 RH Breda

Peter Anemaet

Regio:Zuid-West
E-mail:p.anemaet@vlaardingen.nl
Tel:010 - 24 84 657
Gemeente Vlaardingen
Dienst Stadswerk, Sectie Bouw- en Woningtoezicht
Postbus 141 3130AC Vlaardingen

Anton van Vliet

Regio:Midden
E-mail:anton.van.vliet@utrecht.nl
Tel:030 - 28 68 546
Gemeente Utrecht

Johan van der Meer

Regio:Noord-Oost
E-mail:j.vandermeer@sudwestfryslan.nl
Tel:0515 489191
Gemeente Súdwest-Fryslân

Jaap Vermeulen

Regio:Midden
E-mail:jvermeulen@tiel.nl
Tel:0344 637439
Gemeente Tiel

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.