Beton actief nieuwsbrief februari 2026

De start van het nieuwe cursusseizoen staat voor de deur. In deze nieuwsbrief een overzicht van actuele onderwerpen, cursussen en evenementen.

We beginnen met een interview met Rob Doomen. Hij is recent gestart als bestuurslid bij de Betonvereniging. Vanuit zijn rol als constructeur deelt hij ervaringen uit de praktijk. Dat geeft inzicht, maar zet ook aan tot nadenken, want onze sector blijft zich ontwikkelen.

Op 10 maart organiseren we samen met TNO het eerste Beton Café van dit jaar. Het Beton Café is de plek om elkaar te ontmoeten en kennis te delen. Dit keer staat het constructief gebruik van geopolymeerbeton centraal. Tijdens drie kennissessies delen sprekers de nieuwste ontwikkelingen. Aansluitend volgt een rondleiding door het TNO-lab, er is uiteraard ook tijd om te netwerken. Wil je geen evenement missen? Bekijk dan onze evenementenagenda. Graag vertellen we je ook over een evenement van het Betonhuis rondom CO2-reductie.

Ook de cursussen en opleidingen starten binnenkort weer. In deze nieuwsbrief lichten we er een aantal voor je uit. Het gaat om Betonstorten van Voorbereiding tot VerhardingsbeheersingConstructieve Ankers en Hergebruik Bestaande Constructies. Ben je benieuwd welke cursussen nog meer van start gaan? Kijk dan in onze opleidingenagenda.

We wensen je veel leesplezier en hopen je te ontmoeten bij het Beton Café.

Bron: Betonvereniging 13-02-2026

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.