Centraal overleg bouwconstructies

COBc Congres 7-11- 2024

De presentaties 2023 staan live

Centraal overleg bouwconstructies

Nieuwe website COBc. Vanaf heden valt de website van het COBc onder de website van Vereniging BWT.

Het Centraal Overleg Bouwconstructies is een gezaghebbende organisatie op het specifieke domein van de constructieve veiligheid. Bijna alle gemeentelijke constructeurs zijn aangesloten bij dit expertisenetwerk. Het COBc zal als herkenbare "werkgroep" blijven functioneren binnen het bouw- en woningtoezicht. Het Centraal Overleg Bouwconstructies heeft als doelstelling het bespreken van de constructieve aspecten van bouw- en funderingsconstructies en plaatst deze op de landelijke agenda's van bouwpartners. Het COBc is vertegenwoordigd in diverse (sub-)normcommissies en zal dit ook met de specifieke kennis binnen hun domein blijven voortzetten. Verder is het COBc vertegenwoordigd in organisaties die werkzaam zijn op het gebied van regelgeving, normalisatie, certificatie, ontwerp en uitvoering van bouw- en funderingsconstructies. Ook kunt u mee discussiëren over constructieve veiligheid via Linkedin VBWTN Centraal Overleg Bouwconstructies

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.