Ontwerpen en rekenen aan glasconstructies

Datum: 10-4-2024
Locatie: Amersfoort
Kosten: € 1.150,00 excl. BTW

Constructies van glas spreken tot de verbeelding. Na jaren alleen als transparante en uitzicht leverende gevelvulling de wind en regen tegen te hebben gehouden, zien we steeds meer innovatieve toepassingen met het materiaal glas, al dan niet in combinatie met andere materialen.

Toepassingen met glas bij daken, vloeren, balken, gevels en kolommen worden steeds vaker toegepast. Conform de vigerende NEN 2608, die te zijner tijd zal worden opgevolgd door de Eurocode, zullen de mechanische eigenschappen van glas worden toegelicht, waarbij ook aandacht zal zijn voor duurzaamheid, verbindingen en innovaties. Na afloop kun je in principe een ontwerp met het materiaal glas maken.

Constructieve eigenschappen van glas en glasconstructies

De dragende functie van glas staat hierbij centraal, gezien vanuit de aandachtsgebieden ontwerpen, engineeren, bouwen en onderzoeken. Verder komen aan de orde.

6 KE/PE-punten Constructeursregister

Direct aanmelden

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.