Dag van de Constructeur op 6 juni 2024

Datum: 6-6-2024
Starttijd: 12:00:00
Eindtijd: 16-6-2024 17:15:00
Locatie: Buitenplaats Kameryck in Kamerik

De Dag van de constructeur 2024 is op donderdag 6 juni bij de Buitenplaats Kameryck in Kamerik. Zet deze dag alvast in je agenda. De DvdC is het kennis- en netwerkevent voor alle constructeurs en professionals werkzaam in de bouw. Tijdens deze dag wordt ook de Constructeur van het jaar bekendgemaakt.

Bevlogen sprekers uit de bouwsector spreken over duurzaamheid, constructieve veiligheid en digitalisering. Keynotes worden afgewisseld met kleinschalige break-outsessies over spraakmakende projecten en verdiepende subonderwerpen. Over de precieze invulling van het programma volgt later meer. Houd daarvoor www.dagvandeconstructeur.nl in de gaten. Voor nu: save the date. Dag van de constructeur op 6 juni 2024.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.