Breedplaatvloeren centraal op COBc congres in Heerlen

Op 2 november a.s. dus al over 2 weken zal in Heerlen het jaarlijkse COBc congres plaatsvinden. Dit jaar ook voor niet constructeurs van gemeenten die te maken hebben met de onderzoeksplicht breedplaatvloeren wellicht een mooie gelegenheid om hierover veel te weten te komen. Door de onderzoeksresultaten in Eindhoven en het vervolg dat dit onderzoek heeft veroorzaakt waarbij alle gemeenten in ons land aan de slag moeten met dit onderwerp zal Jan Meesters die als onderzoeker betrokken is bij dit onderwerp de deelnemers meenemen in de risico’s en mogelijke oplossingen. Dit onderwerp is nog speciaal aan het al zeer interessante programma toegevoegd. Daarnaast kunt u hierover ook vragen stellen en kennis delen met andere constructeurs en BWT-ers.

En zoals u gewend bent is het een dag waar u weer geheel wordt bijgepraat over alle ontwikkelingen op constructief gebied.

Schrijf u dan ook snel in voor het COBc congres.

Het gehele programma en de inschrijfpagina vindt u hier.

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte.